Voi hyvänen aika...

Miten Redissä pääsee sinne Sabrinan salille
sisään ku siinä oen edessä on joku tyhmä ukko
joka ei päästä sisälle! Kertokaa! Pliis!
5281
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

voita rakettiryhmä Saffron Cityn yhdessä
SUURESSA rakennuksessa ja kun olet voittanut
heidät,pääset salille.

Äänestä

....voitat Giovannin siitä pressan talost!!
1.kaikkein isoin talo
2.vihollisia
3.hyvä harjoitus paikka

Äänestä
  • MITEN sinne isoon taloon pääsee?

    Äänestä

  • lugia90 kirjoitti:

    MITEN sinne isoon taloon pääsee?

    kysyä myös samaa...

    Äänestä

  • lugia90 kirjoitti:

    MITEN sinne isoon taloon pääsee?

    Lavenderissa läpi.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


_Suicune_ kirjoitti:

Miten Redissä pääsee sinne Sabrinan salille
sisään ku siinä oen edessä on joku tyhmä ukko
joka ei päästä sisälle! Kertokaa! Pliis!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu