TerveTuloa helsinkiin minä olen Jim Ross.Ja minä olen Jerry Lawler.Tänään meillä ottluina ovat
TLC ottelu Jeff Hardy vs Mr kennedy ic-mestaruudesta.Sen jälkeen on Chavo Guerrero vs ???.Pääotteluna on Triple H & HPK vs Randy Orton & Umaga.Mutta nyt alkaa soimaan jeff hardyn tunnari ja sieltä tulee Ic-Mestari Jeff Hardyy.Hardy on päässy kentälle kun Mr Kennedyn tunnari alkaa soida ja sieltä tulee Jeff hardyn haastaja MR Kennedy.
Ottelu alkaa DING DING
Jeff Käy heti kennedyn päälle ja koittaa Drop kickiä mutta kenedy väistää ja tekee boston crapin.Mutta mitä Hardy irrotautuu ja tekee Drop kickin ja menee kulmaan ja hyppää Swanton bombin.Se onnistuu ja Hardy peittää 1..2..3 DING DING.Voittaja ja IC-mestari on Jeff Hardyy.
Siinäpä vasta oli ottelu.Kyllä tuo swanton bomb oli piste iin päällä.Mutta Chavo Guerreron tunnari alkaa ja sieltä tulee Chavo Guerrero.
Mutta kuka tulee chavoa vastaan.MITÄ?!? Kurt anglen tunnari alkaa soida ja sieltä tulee Kurt Angle.Mitä Hänenhän pitäisi olla TNA.ssa niin piti kuka hän on.Olen WRS.n Pomo Blue.-.Time ja palkkasin Anglen WRS.ssään.Mutta nyt Fight.
Ottelu alkaa Ding Ding.Kurt käy nopeasti chavon kimppuun ja tekee suplexin.Mutta tämä ei ole totta Angle Tekee Angle lockin Chavo luovuttaa.Mitä Ei voi olla totta Chavo luovutti.Mutta kurt ottaa mikin ja sanoo On mukava palata tappelemaan WWE.een stareja vastaan.Anglen tunnari alkaaa soimaan ja angle lähtee pois kentältä ja yleisö huutaa You Rock ???Kyllä vain he huutavat että You Rock.Mutta mitä Blue.-.Time sanoo nyt.Pää ottelu on peruttu Koska Ortonin jalka on murtunut joten WRS Champpion on riistetty ortonilla.Ja sen omistaja ratkotaan WRS Champion Alteration Nightissa.Nyt hyvää yötä ja seuraava jakso on ppv Eli WRS Champion Alteration Nightissa ja se pieteään atlantassa.Hei Hei.
WRS Alkaa
8
374
Vastaukset
- ...
Eipä ollut kovin kummonen..eikä näitä tänne kannattaisi kirjoitella.
- Diary-man
vittu nää oli ennen täälläpäin suosittua kamaa että pietäs sinä se turpakiinni
- The_Hitman_
Diary-man kirjoitti:
vittu nää oli ennen täälläpäin suosittua kamaa että pietäs sinä se turpakiinni
ei nää diaryt ollut koskaan oikeen suosittuja..ehkä ihan ensimmäinen diary sai jotein kehuja. sit kaikki alko niitä kirjottaa ja laatu sen kun vaan laski kokoajan..
- Diary-man
The_Hitman_ kirjoitti:
ei nää diaryt ollut koskaan oikeen suosittuja..ehkä ihan ensimmäinen diary sai jotein kehuja. sit kaikki alko niitä kirjottaa ja laatu sen kun vaan laski kokoajan..
Niihän se oli mutta nyt koittaisin nostaa sen tasoa.Mutta turha se on koittaa ei täällä niin pljon innokaita diaryn lukijoita ole.Elippä WRS On lopetettu!!!!
- Striper.
Diary-man kirjoitti:
Niihän se oli mutta nyt koittaisin nostaa sen tasoa.Mutta turha se on koittaa ei täällä niin pljon innokaita diaryn lukijoita ole.Elippä WRS On lopetettu!!!!
En ihmettele miten kukaan ei ainakaan näitä jaksa lukea. Kirjoitus oli huonoa ja epäselvää, matsit aivan liian lyhyitä, eikä kunnon promoja ollut ollenkaan. Ensimmäisen sekä viimeisen jakson arvosana: 5
- Badass
Diary-man kirjoitti:
Niihän se oli mutta nyt koittaisin nostaa sen tasoa.Mutta turha se on koittaa ei täällä niin pljon innokaita diaryn lukijoita ole.Elippä WRS On lopetettu!!!!
Olipas pitkä diary. WRS = Wrestling Ruined Suomi24
Jakso oli perseestä, ei pahalla. Olisit ''vähän'' enemmän voinut keskittyä kirjoittamiseen eikä kannata odottaa mitään ''WOO, JEE''-kommentteja. - King_Of_Carnival
Badass kirjoitti:
Olipas pitkä diary. WRS = Wrestling Ruined Suomi24
Jakso oli perseestä, ei pahalla. Olisit ''vähän'' enemmän voinut keskittyä kirjoittamiseen eikä kannata odottaa mitään ''WOO, JEE''-kommentteja."WOO, JEE"
Älä kirjoita näitä jos et osaa. En ole itse diaryita kirjoittanut, mutta olen varma että pystyisin kirjoittamaan parempaa, kuka tahansa palstalta pystyisi. - Matti Myöhäinen
King_Of_Carnival kirjoitti:
"WOO, JEE"
Älä kirjoita näitä jos et osaa. En ole itse diaryita kirjoittanut, mutta olen varma että pystyisin kirjoittamaan parempaa, kuka tahansa palstalta pystyisi.Tässä näin jälkikäteen lukiessa huomaa diaryn suurimman vian: sen, että molemmat matsit oli liiankin "Face-voittoisia", ja molemmat squasheja. Showssa kaksi ottelua. ja molempien yhteiskesto todellisuudessa vajaa minuutti... Kertonee kaiken tarvittavan shown tasosta.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Hei sinä nainen
Haluan olla rehellinen – olet hämmentänyt minua todella paljon. En ota sinusta mitään selvää, ja ehkä juuri siksi huomaa853097Kelan perkeleellinen käytäntö
Kun äiti joutuu hakemaan Kelalta tukia vähien tulojen tähden, niin aina otetaan huomioon lapsen tilillä olevat rahat. Ei3192741Putin ei suostu tulitaukoon nyt kun Kurskin taistelut ovat kesken
ja venäjä on viimein päässyt niskan päälle, suuren ylivoiman turvin. Ukraina ilmeisesti suorittaakin taktista vetäytymi1911516Voi kulta rakas
Kyllä minäkin olen sinuun rakastunut. Oisit avautunut tunteistasi aiemmin niin ei tarvitsisi kiertoteitä kuulla tästä. �621202Martinan firma haastettiin käräjille
Seiska: Martinan firma haastettiin käräjille, taustalla outo rahasotku.2401161Miksi haluat satuttaa
Sillä tiedolla ettet välittäisi minusta vaikka se ei ole totta. Silti tiedän että rakastat minua edelleen. Niinkuin sano281011- 79967
- 117960
- 70948
- 72914