Fabella muka jokapäivä seksiä ulkona

millainen pukki se on jumalauta kun ei ole naimisissakaan? Eikö uskonto sitten auta?
4611
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Haaveilee saavansa, eivät naiset anna maahanmuuttajille..

Äänestä

nyrkkikyllikin kanssa.

Äänestä

Farbod seurustelee vakituisesti, ei ole ihme jos harrastaa seksiä useasti, sehän on luonnollista.

Äänestä

mies voi panna useita kertoja päivässä... muistelen.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


ja ihmettelen kirjoitti:

millainen pukki se on jumalauta kun ei ole naimisissakaan? Eikö uskonto sitten auta?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu