Tiina rintsikoissa

Ainakin me jotka rehellisesti katsotaan BB vain ja ainoastaan tissejen toivossa voimme olla hyvillä mielin, että tiina on poistunut talosta.

http://tissit.kuvakasa.com/kuva.php?kuva=119

Farbodillakin on melkein isommat rinnat!
3589
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Kuinka onneton runkkari täytyy ihmisen olla, jos katsoo jotain BB:tä
pelkästään siksi että voi nähdä tissit?

Netti on täynnä pornoa ja tissejä. Täytyykö sen lisäksi vielä
tuijottaa tv-ohjelmiakin pelkästään siksi että siellä voi
tissi vilahtaa? Täytyy olla joko todella puutteessa, tai tosi
onneton runkkari, jos tuollaisesta saa kauheita kicksejä.

Äänestä
  • Kuinka poliisi pitää olla, että vahtii toisten vietonta tissien vahtausta?

    Eikö netissä oo sulle muuta vahdattavaa?

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Miesss kirjoitti:

Ainakin me jotka rehellisesti katsotaan BB vain ja ainoastaan tissejen toivossa voimme olla hyvillä mielin, että tiina on poistunut talosta.

http://tissit.kuvakasa.com/kuva.php?kuva=119

Farbodillakin on melkein isommat rinnat!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu