Kannattaako Ostaa JG G36C

Kannattaako ostaa Jing Gong:in G36C?
3460
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Lue:

Kirjoittanut: bhjbhjbhj 28.10.2007 klo 18.50



JG, CYMA, AGM: Nämä kolme kiinan halpisvalmistajista ovat ne parhaimmat. Näiden aseet painivat jo maruin tasolla kaikessa muussa paitsi hinnassa. Ongelmiksi on kuitenkin muodustunut aseiden hajoaminen ja maanantaikappaleiden paljous (aivan liikkaa liiikkeellä).

ja bhjbhjbhj...Sano jos et haluu että mainitsen sun nimmarin näissä mun jutuissa!!

Äänestä
  • Senkus mainiitset. Hyvä että edes joku lukee sitä listaa.

    Äänestä

  • bhjbhjbhj kirjoitti:

    Senkus mainiitset. Hyvä että edes joku lukee sitä listaa.

    ei kyllä kuulu tähän ketjuun mutta kiitos bhjbhjbhj avusta en olisi ostanut omaa geggoa ilman sinun apua kiitän ja sinulla on aina niin auttavasiset puheet

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Soft3r kirjoitti:

Kannattaako ostaa Jing Gong:in G36C?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu