Linkki on tullu täällä keskusteluissa mainituks jo parikin kertaa, mutta mainitaan nyt vielä kerran :)
www.freewebs.com/halloweenjuttuja
Tuolla sivuilla on siis helppoja, hyviä vinkkejä. (Okei, ehkä vähän oma lehmä ojassa, kun noi on mun sivut.) Kävin äsken laittamassa pari maskeerausvinkkiä :)
Käy toki kattomassa ;)
Vielä viime hetken vinkkejä...
5
807
Vastaukset 5
- thisIsHallowen
Kiitos linkistä :) minäkin ajattelin pitää halloween bileet tässä lauantaina. toivottavasti vieraat pääsee paikalle... Onnea sinunkin bileisiisi! :)
- on bileet ;>
Ihan mukavat sivut olit tehnyt :D
Pidän parin kamun kesken perjantaina bileet, ihan kiva että on ideoita mukavasti ;> - ZombieBride
Toivotaan, että sunkin bileistä tulee oikein MEGAsuperMAHTAVAT ;)
- ZombieBride
on bileet ;> kirjoitti:
Ihan mukavat sivut olit tehnyt :D
Pidän parin kamun kesken perjantaina bileet, ihan kiva että on ideoita mukavasti ;>Onnea bileisiin! Juuh, ideoita ei koskaan ole liikaa :)
- ZombieBride
Lisäsin taas pari juttua :)
http://www.freewebs.com/halloweenjuttuja
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Mitä mieltä olet?
Miehestä jolla ei ole yhtään kaveria, ei facebookissa eikä livenä ja hän harrasta ja tekee kaiken yksin. Onko vähän outo2092229Muistakaa pojat tämä.
Mies joka haluaa naisen, löytää keinon. Ei epäröi eikä hämmennä. Tekee kaiken eteenne.1641479Muhun rakastuu kaikki naiset, mut mä en rakastu niihin
Mun vaatimustaso on 10+ Mut mua tavottelee 7+ naiset2271101- 59948
- 57941
- 71937
Pahoin pelkään nainen
että pidät minua epäempaattisena, itsekeskeisenä, narsistisena ja kylmänä ihmisenä. Oletko koskaan ajatellut, että minus72841- 93797
Hyvinvointitalo, mitä sanoo Korkein hallinto-oikeus . Mikä on kansalaisten oikeusturva?!
Onpa mielenkiintoisessa vaiheessa Pyhäjärven hyvinvointitalon kohalo; Saako rakentaa, vai eikö? Kaupungin tekninen johta120741Martina avaa suhdettaan
IL 22.7: Martina avaa suhdettaan nuoreen Muhikseen. Nyt on jo vakavaa, on käyty syömässä Itä-Helsingissä. Onkohan muutt200717