Samaa jatkuu vieläkin siitä ei puhuta kuolemilta onneksi vältytty.
http://www.turunsanomat.fi/kotimaa/?ts=1,3:1002:0:0,4:2:0:1:2001-06-15,104:2:74521,1:0:0:0:0:0:
Näin meidän rodussa
7
697
Vastaukset
- kauhia rotu
Minä meinasin tuomoisen rodun ottaa otan mielummin berdhastilaisen.
- taas...
Niin sitä viestit lähtee. Ei voida keskustella mistään... Olisin mielellään kuullut mielipiteitä noista lonkista enemmänkin...
- et ole
kyllä se molossi joka täällä aiemmin on kirjoitellut.
- tuo Sorsa
joka tunnusti jo
- pisteiden käytön
tuo Sorsa kirjoitti:
joka tunnusti jo
kukaan ei varmasti ole puolta sekuntia luullut että kirjoittaja olisi molossi.
Molossi, rekkaa nimimerkkisi, pliis. Olet liian fiksu kirjoittaja näiden riepoteltavaksi joilla ei ole mitään muuta tekemistä kuin härkkiä muita kirjoittajia pulinapalstalla. pisteiden käytön kirjoitti:
kukaan ei varmasti ole puolta sekuntia luullut että kirjoittaja olisi molossi.
Molossi, rekkaa nimimerkkisi, pliis. Olet liian fiksu kirjoittaja näiden riepoteltavaksi joilla ei ole mitään muuta tekemistä kuin härkkiä muita kirjoittajia pulinapalstalla.Kiitos sinulle myös viestistäsi :O)
Johan tuossa mietin,lopetanko koko kirjoittelun,kun en viitsi kaikkien häiriköitten juttuja korjailla.
Mutta,molossi on aina molossi,jo rodutkin velvoittaa,että periksi ei anneta :O)
Joten nyt on rekattu ;O)
Ja ihan kiva kuulla,ettei kaikki ainakaan ole luullut minun kärsivän sivupersoonahäiriöstä ...
Ketjusta on poistettu 11 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1671613
- 104941
- 75753
- 51645
Koillis motor
Kyllä on mennyt palvelu alas ku lehmänhäntä, sovitut asiat ja luvatut soitot pitää hoitaa eikä tehä oharia, täysin tumpa17628ABC: n kahvilan uusi nimi matkimalla
Kahvia ja virvokkeita myytiin aikoinaan ÄKKI-VANNIN KAHVILASSA Haapavedellä ja paikalliset sanoivat sitä haussia "Tuhann40547Kylillä ei ole näkynyt? Missä luuraat nainen?
Olisit soittanut mulle nainen. Oltais voitu nähdä vaikka laavulla. Miksi pelkäät minua? Eihän siinä ole mitään järkeä. m163501Tehdäänkö tänään toiveista totta?
Poikkea tänä illasta siinä lähellä ja annetaan silmien puhua ja sen jälkeen puhu sinä lopulta mitä ajattelet..45498Rydman sivuutti mutupohjalta asiantuntija-arviot tutkimusrahoitusta myönnettäessä
Onko Rydman sopiva tai kykenevä toimimaan ministerinä? Ei ole. Ministerit ovat joutuneet puhuteltaviksi vähemmästäkin;189437- 26429