No huomenta,täällä haukutan Kadia heti aamusta,ei se mitään,"tapelka vaan niin saatte tupakkaa"olen joskus sanonut.kyllä se niin on että tämä "lätträäjä"voittaa koko potin.Se on vaan minun pieni ja vaatimaton mielipide.Piialle sanon nöyräästi näkemiin sunnuntaina.Pyydän etukäteen anteeksi jos olen väärässä.Jatkakaa haukkumista,kiitos.
Huomenta kiltit ihm.
nöyrä+++++
5185
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 5
Vanhimmat
bileissä vähemmän kuin esim tellu ?
Tuntuu vain tyttö päihtyvän suht helposti , mitäpä luulet , olisko treenauksen puutetta ?
Puhutaan alkoholiongelmasta kadin kohdalla , hah salli mun nauraa ? Niino ohan se ongelma jos jalat menee alta niistä määristä mistä muut vasta alottaa örinät
Nyt pitäis miettiä mistä niinku puhutaan ... ennen kuin puhutaan , vai mitä
kyseinen neiti vetää kaljaa,siideriä,tai skumppaa,päihtyy moni muukin ja Kadihan on itse sanonut,että vedän tään nopeesti niin nousee paremmin päähän.
Jos minä Fanittaisin Kadia noin paljon,olisin taatusti huolissani tosta hänen juomisestaan.
Neidillä ei pyöri päässä muu kun alkoholi,sitä ilman aika useimmin kuluu päänsärystä valittaen,no saahan siihenkin lääkettä.
Jos tuolla olis joku toinen haistatellut ja kieltäytynyt tottelemasta,olisi ajat sitten lentäny pellolle,mutta ei tämä tuottajien juoppo lemmikki.Antakoot nyt koko loppuajan neidille hänen toivomansa aamukaljat ja yömyssyt,niin kaikki ootte tyytyväisiä.
dokausten välissä päänsärkyä, pikku darra kokoajan päällä, kun ei saa dokata kokoajan, koittakaa nyt ymmärtää kadia, ei se ole paha ihminen, se vaan on sellanen luonnonlapsi jolle alkoholi maistuu, ei siinä mitään pahaa ole. KADI VOITTOON!
tekemistä esityksesi kanssa. Nöyristelyllä on sitäkin enemmän!!!
Ajatella asioita voi monella tavalla ja nöyrä voi olla monella tavalla.Mieti asia,ehkä se selviää.Mielipiteita on monenlaisia.Kadi on silti paras sano mitä haluat.(3'''mummo)