Kenestä tulee...

uusi omistaja ja yrittäjä lemmikkieläinkauppaan ?
2222
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Tietysti siihen tilalle tulee joku kampaamo tms. Niitähän täällä Haapaveellä ei olekaan monta :d

Tuskin lemmikkiliikkeelle tulee jatkajaa jos joku Pertti ei sitä perusta

Äänestä

Näyttää siltä että sama omistaja jatkaa lemmikkieläin kaupan pitoa. Paikka ja liikkeen nimi vaan muuttuvat. Kauppakartanoon näyttää paikkansa löytäneen ex. romukirpparin tiloihin

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Iivari kirjoitti:

uusi omistaja ja yrittäjä lemmikkieläinkauppaan ?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu