Tökkii........

Tökkiikö muilla normaalia enemmin tänä iltana,vai onko koneessani jotain vilppiä?
3213
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

ei mulla oo tökkiny mikää. Sun kannattaa varmaa forkata kovo ja asentaa linuksi.

Äänestä

Tämä tökkiminen on normaalitilanne täällä jo vuosia.
Ajattele, jos tulisi oikea vika, niin ruutu olisi ihan himmeä.
Ettekö nörtinidut opi ajattelemaan positiviisesti Enirosta?

Äänestä
  • No sitä oikeaa vikaa mä tässä vartunkin....
    Mut on tää kumminkin ihan p*******ä.
    Vai mitä mieltä Köh?

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Ottaa päähän kirjoitti:

Tökkiikö muilla normaalia enemmin tänä iltana,vai onko koneessani jotain vilppiä?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu