98 Opel astraan sisäpistoke

Onko 98 astrassa valmiiksi paikka mistä voi sisäpistokkeen johdon tuikata ohjaamon puolelle vai onko siis vietävä moisen homman vuoksi liikkeeseen?
1192
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

liikkeeseen jos et itse viitsi katsoa. Siellä viitsivät ja sinä maksat.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Jäbäkkä kirjoitti:

Onko 98 astrassa valmiiksi paikka mistä voi sisäpistokkeen johdon tuikata ohjaamon puolelle vai onko siis vietävä moisen homman vuoksi liikkeeseen?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu