ruotsittuneen NW:nsä, äänet NEGATIVELLE (nekatiivisen positiivinen valinta)
Suomalaisfanit
hylkäsivät
6641
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 6
Vanhimmat
käyneen, selkeästi huomaa kun seuraa vaikka tuota suomen virrallista albumin myynti listaa. Eiköhän nyt kuitenkin toi Negative ole ihan vaan teini tyttöjen "pelle bändi" aivan kuin nää rasmukset, technicolorit sun muut.
katselin taas levymyyntiä kaupassa missä olen töissä niin NW myynyt 79 kpl ja mm ipanat ja Lauri Tähkä 80 kpl
suurinosa ei oo teinejä ja ne ei välitä mistään mtv-äänestyksistä.esim. joku vitun avril lavigne voitaa parhaan naislaulaja palkinnon.no huh huh
jotain niin mahtavaa ettei toista olekaan :) Vois joku hiljentää senkin pois tuolta radioaalloilta. Suurin osa NW faneista ei varmaan edes tiedä tollasista äänestyksistä, en minä ainakaan. Eiköhän ne levyjenmyyntiluvut kerro sitte koko totuuden, mahtaa Lauri Tähkääkin vituttaa kun tekivät hyvän levyn eikä ykköspaikka lohkea sitten millään!
että Lauri Tähkää ketuttaa yhtään,hyvinhän ne on myyneet...ei oo kateellisen tuntuinen kaveri...huumorimiehiä.Ymmärtää kyllä pisneksen luonteen... ;D
Oot väärällä foorumilla, täällä ei kauaa katsota tuollaisia positiivisia ja ystävyyttä rakentavia viestejä. Mene hus pois!