Otin tänään vasta 24/7 itellenei. Osaisiko joku ketoa mikä tuo talossa oleva ilmiselvä hintti (koodeineen) oikein on? Miten tuollainen lässyttästi honottava poika voi vielä olla talossa?
Olemus on btm-homon. Ja varmaan sitä onkin. Onko talossa muita hinttejä, joita se olisi yrittänyt?
Olemus on btm-homon. Ja varmaan sitä onkin. Onko talossa muita hinttejä, joita se olisi yrittänyt?
Vastaukset 5
Vanhimmat
Hiustuotteiden sekä kaljan ympärille elämänsä rakentanut ja nasaaliäänellä kirkuva Sauli on saanut talolaiset pikkurillinsä ympärille alituisella mielistelyllä ja selän takana puhumisella. Ulkomaailma taas näkee tässä pikkupoikamaisessa, armeijaa välttelevässä neidissä viattomuuden elkeitä ja kohtelevat aikuista miestä kuin Jeesus-lasta.
Timo oli selkeästi kiinnostunut Saulista kuten myös Sauli Timosta. Mutta kun naisten vaatteissa viihtyvä, meikkaava kaupan kassa häädettiin talosta hävittyään juopolle, siirtyi Sauli Nikoon joka on myös osoittanut kiinnostuksen merkkejä. Mutta Niko tietää ettei pane Saulia kuin vasta talon ulkopuolella jottei koko maailma saa tietää peräreiän kiihottavan.
Suvi ne tuolla enemmän ovat joka paikassa kahdestaan enemmän kuin pojat ovat olleet. Ette huomioinut ollenkaan niitä!
kun Suvi meni taloon, se nimenomaan liimautui Kadiin, ihankun Kadi ei edes noteerais koko Suvia, ja Suvi vaan tuijottaa sitä kun uskollinen spanieli, söpöä. Ps. mikä oli aloittajan pointti? miks hlbt tyypit ei vois olla "vielä talossa"? Ja mikä on BTM-homo? Valaise vähän?
niin ja en ole Sauli fani.
Bottom (btm) on se joka ottaa pyllyyn ja Top se joka työntää pyllyyn.
ittelleis(buahuha-haa, mikä sana!) 24/7.
Kaikki seksuaalivähemmistöt/muut vähänkin erilaiset teidän mielestä, ovat paenneet sieltä kaupunkeihin just teidänlaistenne takia, ja sen vuoksi vaikuttaa oudoilta teidän pikkukylän asukkaiden silmissä ja päässä.