Volvojen hinnat romahti

Arvuutin omaa v70 tdi vm.01 aj.220tkm Suomiauto. Kuukaus sitten ois saanut 14700 ekua nyt 11200 ekua.Väliraha kasvoi parilla tonnilla.Että silleen!
21754
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

ei tartte kituuttaa kuten skotatojo-miähet

Äänestä
  • nykyisin oikeasti?

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Volvoilia kirjoitti:

Arvuutin omaa v70 tdi vm.01 aj.220tkm Suomiauto. Kuukaus sitten ois saanut 14700 ekua nyt 11200 ekua.Väliraha kasvoi parilla tonnilla.Että silleen!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu