Olen asunut Vaasassa sen verran vähän aikaa, etten ole paljon ehtinyt tutustua näihin palveluihin. Jos siis joku voisi suositella hyvää paikkaa, niin olisin kovin kiitollinen :) Säästyisin puhelinkierrokselta... Kertokaa myös hinnoista.
Myös valokuvaamoa saa suositella. Aika harvalla yrityksellä oli netissä hinnastoa tai edes omia sivuja.
Myös valokuvaamoa saa suositella. Aika harvalla yrityksellä oli netissä hinnastoa tai edes omia sivuja.
Vastaukset 4
Vanhimmat
vailla. Jätä kuule häät väliin, eroon se kumminkin päättyy, ja tulee halvemmaksi! Vastaus ei tainnut olla mitä hait, mutta tosiasiaa!
Eikös se riipu siitäkin minkälaista kampausta itseasiassa haet? Ainakin tuossa "Birran sisäpihalla" olevassa kampaamossa, nimeä en tosiaan muista, tuntuu olevan hyvä palvelu. Akka (joka on tosiaan vaativa sen suhteen) kehuu paikkaa, ja vaihtoi sinne. Aikojakin tuntuu saavan vielä (alkaa kyl jo tiukkeneen) suht äkkiä.
Parasta olis, ku kierrät ja tutkit, eikös niillä jonkinlaisia kansioitakin oo???
kävi hääkampauksessa Vanhan Vaasan ostarin takana olevassa kampaamossa, sai tosi nätin kampauksen.
tekee meikit ja kampaukset ainakin käverini mielestä tosi hyvin ja työntekijätkin ovat todella mukavia ja sitten tietysti pitkällä kadulla on Paula Hakala joka teki viime häämessuillekin useita kampauksia ja on kisannutkin kampauksillaan. HInnoista en osaa oikein sanoa. Basicin kautta voit hoitaa myös paljon muita asioita esim. hääpukuunkoskevia.
Kuvaajana vois suositella Studio Streettiä Seinäjoelta.
Ehdottomasti suosittelen studiosta ,maksaa vähä enemmän mutta työkin on sen mukasta ,jos hyvää jälkeä haluaa........