Mielenkiintoista tänään

Nähdä miten vappu kertoo äänestystilanteesta kun Piian pitäisi olla perässä ainakin 70%.
2245
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

ei jaksas enään kauaa katella

ja se vittumainen haukottelu kun ei keksi sanottavaa enään , jessus , naurettava jätkä

Äänestä
  • Ai sä kattelet ennen Piian ivallista ilmettä, kun joku puhuu tai tekee jotain. Se nainenhan kattelee nanänvarttaan pitkin kaikkia muita, pitää ihan lapsellisina. Suvi sanoi aivan oikein pk-huoneessa kun antoi pisteitä; Piian läsnä ollessa ei kukaan uskalla olla oma ittensä.

    Jarkko jatkoon.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


VeNtti. kirjoitti:

Nähdä miten vappu kertoo äänestystilanteesta kun Piian pitäisi olla perässä ainakin 70%.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu