Oli kulunut vuosi siitä kun aloitin opintoni Teknillisessä korkeakoulussa teoreettisen fysiikan osastolla. Aika oli mennyt tentteihin lukemisessa, enkä ollut käynyt synnyinseudullani vanhempia moikkaamassa sitten viime kesän. Nyt alkoi kuitenkin kesäloma ja päätin lähteä virkistäytymään vanhempieni luo, kauniiseen maaseutuympäristöön. Pakkasin tavarani ja lähdin matkustamaan junalla kohti kotia.
Junamatka oli pitkä ja hikinen, ja olin helpottunut kun huomasin, että vanhempani olivat tulleet minua autolla vastaan. Yleensä he tulivat polkupyörillä tai hevosrattailla, mutta nyt he varmaan ottivat huomioon rankan junamatkani ja halusivat viedä minut nopeasti lepäämään vanhaan, tuttuun huoneeseeni. Kotipiha ja sen ympäristö näyttivät ihanan puhtailta verrattuna kaupunkimaisemaan ja maaseudun ilma tuoksui raikkaalta, vastaleikatulta ruoholta. Perheemme lehmät laidunsivat isona laumana lähiniityllä ja hevosemme nuokkuivat puiden varjossa. Vanhan koiran isä oli joutunut ampumaan ajettuaan ensin sen takaruumiin päälle traktorilla. Uutta koiraa ei tähän perheeseen enää tule, ellei se sitten ole tarpeeksi iso ja "hyödyllinen".
Hetken pihalla ihmeteltyäni lähdin viemään tavaroitani yläkertaan huoneeseeni. Äitini lähti naapuritaloon meikkiesittelyä katsomaan ja pahoitteli, ettei voinut viettää ensimmäistä iltaani kanssani kotona. Ajattelin vain, että parempi että äiti meneekin katsomaan meikkejä, ehkä siitäkin sitten saisi enemmän ihmisen näköisen. Jäin hetkeksi lepäilemään huoneeseeni ja isäni meni iltalypsylle navettaan. Joskus ihmettelen miten isä vielä lähes 60- vuotiaanakin jaksaa huolehtia isosta maatilasta ja katsella vielä päivät pitkät äitiä ja kestää hänen oikkujaan. Ehkä isä vaan on niin tekevä ja sisukas luonne. Juuri siksi arvostankin häntä uskomattoman paljon.
Kauaa en malttanut huoneessani makoilla, vaan lähdin vaihtamaan isän kanssa kuulumisia navetan puolelle. Ollessani navetan oviaukolla, kuulin sisältä merkillisiä ääniä. Kauhistuin, että nyt on jollain lehmällä joku hätänä. Syöksyin lannalta ja heinältä tuoksuvaan navettaan ja hämmästykseni oli valtava. Isäni survoi vanhaa kurttuista kyrpäänsä yhden lehmistä peräaukkoon. Lehmä ei paljoa tilanteesta hetkahtanut, se oli varmaan tottunut jo isän päivittäiseen käsittelyyn. Isä nautti selvästi kiihkeästä panosta ja siveli lämmintä lehmän lantaa kasvoilleen. Hänen naamansa oli kakasta ihan ruskeana. Yhtäkkiä isä havahtui ja huomasi ettei ollutkaan navetassa yksin. Isä ei kuitenkaan hävennyt tekemisiään vaan kehotti minuakin kokeilemaan lehmän pillua. Se on kuulemma yllättävän tiukka ja koko tilanne on itsessään hyvin kiihottava. Epäröin hetken, mutta päätin ryhtyä toimeen. Enhän halunnut tuottaa isälle pettymästä. Tilanne ei kuitenkaan aluksi tuntunut kovin viihdyttävältä, enkä saanut mulkkuani kovaksi.
Isäni huomasi alkuvaikeuteni ja tuli apuun. Hän polvistui kumisaappaat natisten eteeni ja alkoi imeä nopeasti jäykistyvää kyrpääni. Samalla hän runkkasi munaani vankalla ammattitaidolla ja niin olinkin jo valmis kokeilemaan Mansikin tavaraa. Työnsin paksun, kivikovan mulkkuni lehmän kosteaan reikään ja se tuntui upealta. Työntelin melkoisella vauhdilla ja lehmä vain jatkoi heinän rouskutusta. Olin jo lähellä tulla, kun tunsin karhean käden pakaroillani. Isäni hiveli sileää peppuani ja läpsytteli kovalla kyrvällään peräaukkoni seutuvia. Tilanne oli äärimmäisen kiihottava. Isäni työtyi voimalla anukseeni, se kirpaisi ensin, mutta rupesi työntöjen voimistuessa tuntumaan taivaalliselta. Samalla isä kiihotti kiveksiäni käsillään ja suuteli niskaani. Siinä me olimme, poika nussimassa lehmää ja isä vetämässä poikaansa perseeseen. Kiihdytin tahtiani ja panin lehmää kuin viimeistä päivää. Lehmän tiukka reikä ja isän voimakkaat työnnöt persreiässäni saivat minut tulemaan ja spermani syöksyivät lehmän sisuksiin. Isäni tuli hyvää vauhtia perässäni ja kouri pakaroitani orgasminsa hetkellä.
Molempien lauettua olimme raukeita ja lepäilimme heinäpaalien päällä. Isäni huomasi, että kyrpäni oli aivan lehmän lannassa. Päättäväisesti hän nuoli sen puhtaaksi ja ehdotti, että ottaisimme saman uusiksi seuraavan päivänä. Se olisi varmaa! Tälläinen on isän ja pojan suhde parhaimmillaan.
kuumaa seksiä ladossa
Juppi
5
6539
Vastaukset
- Pervoo!
...seko, että oli kiihottava! Ihan pimeetä!
- hahahahaa
Luuletko poikapieni että tätä skeidaa voisi todeksi edes uskoa xDDDDD
- Ari
Ihan varmasti tositarina!!! Kun menet Kehä-III:n pohjoispuolelle, kaikki siellä ovat hulluja lehmän- ja siskonnussijoita...
- Pervoo!
Missähän kohdassa kirjoittaja väitti tarinan olevan tosi? Ymmärtäisin valituksen jos tää kirjoitus olis ollu tuolla "tositarinoita" kohdassa... Nää on novelleja, mielikuvitusta, nuijat!
- THE LAW!
HYI HELVETTI!
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Kalajoen hukkuneet pojat olivat tummaihoisia
Jälleen kerran, hukkuneet tai heikon uimataidon vuoksi vaaraan joutuneet olivat muita kuin suomalaisia. Turha viisastell2124692- 1882616
- 671542
Minkä asian haluaisit muuttaa kaivatussasi?
Mikä kaivattusi luonteessa tai ulkonäössä ärsyttää sua?961220- 1261154
Kohta katson sun kuvaasi
ja päästän ajatukseni liitämään. Jo kuvasi näkeminen rauhoittaa, ja pistää hyrräämään vähän muutakin. Ihanan kaunista sa91142Jos kaivattusi on perääntynyt lähestyessäsi
jossain tilanteessa, ymmärrätkö miksi hän saattoi tehdä sen?1071140- 711091
Ahneus iski Fazeriin, suklaalevy kutistuu 180 grammaan
Kun mikään ei riitä. Shrinkflaatio. Mitä isot (Marabou) edellä, sitä pienet (Fazer) perässä. Pienikin voi siis olla a1391072- 109999