Inhokit 1 ja 2

Suvi ja Farbod ja Sauli nousi sijalle 3, pyöriskeli tuskissaan kun joutui kertomaan nimeämisperusteita,vähän vaikutti takinkääntäjältä, hyvä ettei perunnu sanojaan.
9644
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 9

Vanhimmat

Tossa moninaamaisuudessa ei kukaan perässä pysy.

Äänestä
  • äänestyksessä tulevalla viikolla, toki myös Riitta kun on uusin?!

    Sauli myö takin kääntäjä, että jos olisikin Jarkko,Kadi ja Niko finaalikolmikossa!? = )

    Äänestä

  • tollo3 kirjoitti:

    äänestyksessä tulevalla viikolla, toki myös Riitta kun on uusin?!

    Sauli myö takin kääntäjä, että jos olisikin Jarkko,Kadi ja Niko finaalikolmikossa!? = )

    nimetty jo yhtenä ensiviikon äänestykseen.

    Äänestä

  • Jarkko on ............... kirjoitti:

    nimetty jo yhtenä ensiviikon äänestykseen.

    mutta ensi viiko äänestyksessä taitaakin olla 3 henkilöä tai jopa 4. Todennäköisesti 2 häädetään kerrallaan.

    Äänestä

  • Suvi ja Riitta

    Äänestä

Suvi ja fabe ulos, paha vielä sanoa riitasta mitään...

Äänestä
  • Ylivoimasesti inhokkini numero 1= Jarkko ja heti perään tulee Kadi,elikkä Eestin `lahja`Suomen beebeelle!

    Äänestä

Moninaamainen persoona SUVI ULOS.

Äänestä
  • Ja se inhokki on ollut koko bb- kauden Kaljula, ihan alusta saakka. Muita inokkia ei ole, eikä taida tullakkaan.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


-------------------------- kirjoitti:

Suvi ja Farbod ja Sauli nousi sijalle 3, pyöriskeli tuskissaan kun joutui kertomaan nimeämisperusteita,vähän vaikutti takinkääntäjältä, hyvä ettei perunnu sanojaan.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu