Gay ravintola

Onko lahdessa ravintolaa tai baaria mikä on homojen suosiossa ? Paikka missä on tavallista ravintolaa/baaria helpompi tutustua muihin samasta sukupuolesta pitäviin ?
2319
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Homoja paikka täynnä, varsinkin keskiviikkoisin.

Äänestä

Ei taida olla, mutta ite käyn Helsingissä bilettämässä kun sinne pääsee niin nopeasti junalla ja sit kun löytää jonkun miehen/naisen niin ei tarvitse murehtia ett millon lähtee eka juna.

Muutaman kerran on käyny niin etten oo päässy minnekkään yöks, on sit saanu odotell junaa aamu kuuteen.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


kiinnostunut mies kirjoitti:

Onko lahdessa ravintolaa tai baaria mikä on homojen suosiossa ? Paikka missä on tavallista ravintolaa/baaria helpompi tutustua muihin samasta sukupuolesta pitäviin ?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu