Kuis kokemuksetb uudesta Prismasta?. Vetääkö vertoja Citarille?
Prisma
Jalamari
91292
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 9
Vanhimmat
Avara on ja helppo liikkua, mutta tavaroiden sijoittelu on ihan p...stä.. Mikä idea laittaa esim maidot kauimpaan nurkkaan kassoihin nähden? Yleensäkin asiakasystävällisempää olisi laittaa ruokatavarat lähimmäksi kassoja ja muu sälä sit syrjemmäs. Cittarin asiakkaana pysyn =)
Viinakaupan takia cm..
Kyllä tykkäsin.
Noh, onhan se s-marketti ainakin helvetin ruma. Tai ei se ruma olis se ois jossakin muualla, mutta ei ainakaan kaupungin keskustassa. Ei sovi Raahelan viereen mitenkään. Niin, tai syy miksi se ruma sokos on siinä missä on, eli tienpäällä on ehkä KESKUSTASSA!!!!
Tosi ankean näköinen paikka, mieluummin cittariin
Molemmissa on hyvät ja huonot puolet. Hinnat ovat melko samalla tasolla. Aina jokin tuote on toisessa halvempi tai kalliimpi. arinan "plussa" parempi. Mutta cm:ssä käyn, koska tuttu kauppa ja PALJON selkeämpi.
...
Prisma sen olla pitää =))))
Prisma! Citymarketissa ankeaa ja kallista