Moi!
Mitä piditte Kentin playback-keikasta Kultsalla 6.11.2007. Jotenkin noloa, että bändi tulee paikalle mukanaan tonneittain kiertue kalustoa ja sitten se ei kuitenkaan soita oikeasti. Ingenting saa aivan uuden sisällön ja merkityksen. Pojat voisivat menestyä ilmakitaran maailmanmestaruus koitoksissa. Livekeikkaan valmistuneena olin hivenen pettynyt kesäteatteri meininkiin. VinterNol/Ingenting, just joo.
Kentin keikka 6.11.2007
Ingenting
3
1248
Vastaukset
- -m-
Joo, joo.. Milläköhän keikalla sä oot ollu? Et ainakaan Kentin. Itse olin tuolla tiistain keikalla ja voin sanoa, että ihan livenä soittivat.
Hoh hoijaa. - bianca...
Hah hah hah hah haaaa:DDDDDD
- Laurask
Kyllä ne tiistaina ihan oikeasti soitti. Väitätkö tosissasi että blaybackinä vetivät? Taidat olla ääliö.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 703159
- 622505
Hei........
Pelkkä sun näkeminen saa mut hymyilemään pitkin iltaa. Oot niin 🤩😘 Edellinen poistettiin.562146Mitä sanoa pituudeksi näillä mittaustuloksilla?
Jos jossain tarttee ilmoittaa pituus sentin tarkkuudella? Mitattu neljästi virallisesti ja mittaustulokset on olleet 1942055- 551962
- 421594
- 401560
Mä en jaksa suojella sua enää
Oot osa mun tarinaa ja ensirakkaus 🩷🌈 Olisiko niin kauheata, jos muutkin ystävämme tietäisivät? Se on jo niin vanha ”t141263EU:n uusin idea - jatkossa joudut tunnistautumaan kun katsot PORNOA!
"Pornon katsominen muuttuu täysin Euroopan komissio on kehittänyt sovelluksen, jolla internetin käyttäjä voi todistaa p1391168- 61093