Löytyisikö vesiaiheisia extreme-lajeja. Ei itselle, kun mulle sopii lähinnä pyöräilytyyppiset extreme-lajit, mutta tällaiselle melko pienelle sopusuhtaiselle naiselle, joka on kovin halukas uskaltamaan erilaisia uskallusta ja näyttävyyttä vaativia lajeja. Hänelle täytyy varmaan suositella näitä ulkoapäin ensin. Voi helpottaa ahdasmielisyyden aiheuttamaa tuskallista oloa.
Wrong way best way?
Wrong way best way?
Vastaukset 2
Vanhimmat
Jospa se liuska on niitä muita kuin näitä extreme-lajeja jo harrastavia varten. Mikään ei purkaudu rankaisemalla. Se vain siirtyy. Ehkä kyseiselle naiselle sopii yksilölaji tai vaikka vanhojen tuttujen kanssa harrastaminen, joiden kanssa ollaan läheisiä.
eli sukelluskamppeet niskaan ja lähdetään vuonoon jossa virta ottaa kiinni ja vie, on aika haipakkaa kyytiä kun eräässä vuonossa voi parhaimmillaan saada jopa 40 solmun nopeuden:)