Tyttö, kun käyt

pissalla?

Tytöt kertokaa. Kun käytte pissalla niin miten teet asiasi. Lorotatko vain pyttyyn vai yritätkö laskea posliinia pitkin ettei lorina kuuluisi vessan ulkopuolelle?

Kun käyt julkisella paikalla pissalla niin istutko alas renkaalle vai teetkö asiasi seisten pytyn yllä kyykkien?

Miten kuivaat alapääsi, edestä vaiko takaapäin?

Ps. Oletko ajellut alapääsi karvoitusta. Jos et ole niin jääkö pissaa yleensä karvoihin pissaamisen jälkeen vaikka kuivaatkin paperilla?

6

2206

Äänestä

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • haha

      joku pervo äijä taas kyselemässä vähä :D ;D

    • pissa kakka

      kun pissaan lorotan pissan mahdollisimman äännekkäästi... ja kun kakkaan on pakko pierasta että kaikki kuulee!!!!!

      • housut kastuu

        minä aina jännitän et kerkeenkö pytylle asti ennen ku pissi tulee housuun ja sillon se pissi tulee housuun ja housut kastuu siks mulla ei oo kokemusta tosta asiasta ja eihän kellään kai tukka pimpissä kasva.


      • ???????????????????
        housut kastuu kirjoitti:

        minä aina jännitän et kerkeenkö pytylle asti ennen ku pissi tulee housuun ja sillon se pissi tulee housuun ja housut kastuu siks mulla ei oo kokemusta tosta asiasta ja eihän kellään kai tukka pimpissä kasva.

        Mitäs ihmettä sillä tiedolla teet jos saan kysyä? Eikös se ole ihan jokaisen oma asia vai oletko täällä vain tyydyttämässä halujasi, kun kyselet tuommoisia.


    • ole hyvä

      en näe yhteyttä viestisi ja aikuistumisen kanssa...

      • Anonyymi

        Jo lapselle opetetaan kuinka kuivataan kun on käyty pissalla ettei pöpöt siirry vääriin paikkoihin,kannattaa lukea jos ei tiedä


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Mitä tahtuu Kasperi Viita/Suviviita

      Poliisia ja ambulanssia iso määrä.
      Seinäjoki
      84
      3232
    2. Mikä on kaivattusi

      ammatti?
      Ikävä
      75
      1291
    3. Kalasataman talossa lienee rakennusvirhe

      Ei pitäisi olla mahdollista parvekkeen kautta tulipalon kiivetä katolle saakka kuin korkeintaan ylimmästä kerroksesta.
      Maailman menoa
      177
      1220
    4. Kristillinen Kaste on syntisten kaste, ei itsensä uskoviksi julistaneiden kaste

      Raamatun mukaan vain syntisyyden vuoksi kastetut saavat kasteen hyödyn, syntien anteeksisaamisen ja Pyhän Hengen lahjan
      Kaste
      240
      1030
    5. Kaipaatko nainen

      Semmoista tosi hankalaa ja arkaa miestä? Pitäisitkö hänet aina omanasi jos saisit hänet? Miten huomioisit hänen herkkyyd
      Ikävä
      103
      971
    6. Venäjä teki mahtavan iskun Kiovaan?

      Miksi Ukraina ei kykene tekemään Moskovaan yhtä mahtavia iskuja.
      Maailman menoa
      310
      932
    7. Onko kaivattusi ulkonäkö

      tarpeeksi miellyttävä? 🥕
      Ikävä
      43
      849
    8. Milloin ymmärsit

      Milloin tunnistit, että sinulle kirjoitetaan ja kuka kirjoittaa? Tarkka päivämäärä ja kellonaika 😉 Önnönnöö, jos ei os
      Ikävä
      78
      835
    9. Nojatuoli !

      Uutta kehiin, kun edellinen pikavauhtia täyttyi, pitäisikö kiittää näitä asian jouduttaneita? Pilvet leijaa, sadetta en
      80 plus
      124
      825
    10. Mökille pariksi viikoksi hänen kanssaan

      Ei teknologialaitteita. Niin ❤️
      Ikävä
      95
      817
    Aihe