Ajattelin ottaa hunajarihmakalapariskunnan. Voisitteko kertoa vähän sen hoidosta jne. Kiitos
hunajarihmat
2
341
Vastaukset
- Taika-Jim
Osta yksi uros ja sitä kohti useampi naaras.....vaikka kaksi naarasta yhtä urosta kohti.
Uros näet hätyyttelee niitä naaraita ja näin kun on useampi naaras niin ei vain yksi naaras joudu kantamaan uroksen hätyyttelyä!
Rihmat eivät pidä kovasta virtauksesta ja vaativat jonkinlaista pintakasvillisuutta.....kutua varten ja muutenkin. Itselläni ne ainakin viihtyvät pintakasvien alla.
Ph seiskan pinnassa tai alle.- Nitta
Itselläni oli hunajarihmapariskunta. Vastoin yleisiä tapoja, naaras hätyytti jatkuvasti urosta, eikä antanut sille hetkenkään rauhaa. Mies oli tälläkertaa aikalailla tossun alla.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Selvästi näyttää siltä, että SDP:n kannattajat hyväksyy kiusaamisen
ja seksuaalisen ahdistelun, kun puolueen kannatus pysyy korkealla. Mitä tämä kertoo demari-äänestäjien moraalista?1454075Päivi Räsäsen seksipaljastus loksauttaa Katja Ståhlin leuat! Elämäni biisi kohujakso tv:ssä!
Elämäni biisi -suosikkisarjan uusinnat ovat startanneet ja nyt vuorossa on sarjan 2. jakso v. 2019. Sinisille sohville643760Muistan vuosikymmenten takaa
Toivottavasti voit hyvin ja jaksat työssäsi. Olet upea ja erinomainen ihminen, toivon kaikkea hyvää.123024Montako mitalia Suomi saa talviolympialaisista?
Nyt heittäkää veikkaus Suomen mitalisaldosta ja mistä lajeista metallilätkät tulevat. Oma veikkaukseni on 6 mitalia. -1232628- 1792306
Kokemuksia Rehux Oy yrityksestä työpaikkana?
Jonkin aikaa seurannut kyseistä firmaa sivusta, näyttäisi, että tälläkin hetkellä olisi peräti 3 eri roolia tai paikkaa321594Kenen joukoissa Suomi seisoo maailmalla, jos SDP voittaa seuraavat vaalit?
SDP on ainoa pohjoismainen sosialidemokraattinen puolue, joka edelleen kuuluu Sosialistiseen internationaaliin. Sitä ka491457- 541282
IS: Riitta Väisänen kärsii ikävästä vaivasta - Vaipparalli ja 40 antibioottikuuria takana...
71-vuotias Riitta Väisänen on kertonut tuoreista terveysongelmistaan. Väisänen on kertonut julkisuudessa jo aiemmin vaih161080Jos mies oikeasti haluaa sinut
Hän ei ota riskiä että menettäisi sinut. Ei pienintäkään. Mies ei jätä vastaamatta viesteihin eikä pidä sinua epätietois1131070