täälä mä pässi ootan et sä laittasit viestin ja kaikki ois taas hyvin.. tai ainakin paremmin, mut hakkaan vaan päätäni seinään..
voi helv...
aaaaasiiii
12837
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 12
Vanhimmat
oonhan mä sulle laittanutkin, pari päivää sitten viimeksi
perustella luulet olevas se ketä tarkoitan, niin paukkaappa sit viestillä
viestiä täällä vai sulle oikeasti. Liittyikö tuo sun aloitus muuten johonkin viestiin täällä palstoilla, se oli varmuuden vuoksi, ei oikeastaan ollu tarkoitettu sille oikealle ihmiselle. Ei sulle ollenkaan... tämä on hakuammuntaa
tarkoittaa ihan kumpaa vaan. ja saattaa se liittyä, mut tääl tosiaan menee kaikki ihmisten pääpöt vaan ihan sekasin.
järkeviä ja otetaan täältä vaan kaikki kivat viestit "tosissaan", kaikki negat ohitetaan. Kuka oletkin. Mä aion tehdä niin, että pysyy oma koppa koossa Vaikka joskus pitää "pahoillekin" ihan varmuuden vuoksi laittaa jotain, mutta ei oteta niitä "tosissaan"
joskus silloin tällöin.t.aasi
oo aina, ja sillon ku oon, ni vaan lueskelen toisten juttuja. nyt tein poikkeuksen
aasi, en mäkään aina täällä oo. En ole ap, tiedoksi vain etten sua sotke
välillä hiljaakin... mistäs tiedän että olet se pässi jota kaipaan?
tiedäkkään. mut mä taidan tietää ettet ole. olen nainen
Tee jotain järkevämpää ja lähetä sähköpostia...
(Ei säre päätä...)
Esim. yks os. [email protected] (tulee perille, mikäli et lähetä roskapostia...)
ES
saa "uuhetkin" lähettää sähköpostia, jos teksti on asiallista ;)
ES