Ollaan tunnettu erään miehen kanssa aika pitkään jo ja sillon tällön nähty ja seksiä myös harrastettu. Mies on varattu, mutta on kuitenkin mustasukkainen minusta, vaikkei haluakaan mitään vakavampaa. Häiritsee minkä takia se sanoo niin?
miksi mies
on................
4494
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 4
Vanhimmat
Niin homma on sillä lailla että mies on musta sukkainen sinusta. Elikkä suomeksi, rakastunut. Mutta ei voi luovuttaa vanhaa turvallista. Sitä mieltä olen. Omat oma mielipide mutta luulen hyvin pitkälti osuvani oikeaan.
ei kannata sekaantua varattuihin miehiin. eihän niistä ole kuin ongelmia loppupeleis. jos itse haluat olla tosissasi niin älä roiku sellaessa joka ei ole tosissaan.
Se on varmaan hidalgo joka haluu kahmii naisia haremiinsa paljon ja sit haluu kuitenkin kontroloida kaiken mitä nainen tekee ja varsinkin jos tekemiseen liittyy muita miehiä. Olen kerran törmännyt tuohon mies tyyppiin ja tiedän kyllä mistä puhun. Joten neuvoisin sinua nyt jättämään tuon varatun naistenmiehen ja etsimään oman kullan.
miten kauan mies on seurustellut tai ollut naimisissa? Ja minkä ikäisiä olette? Ehkä hän käyttää sinua vaan hyväkseen... Meneekö heillä hyvin, mitä mies on kertonut? Onko hän puhunut avoimesti onko hänellä tunteita sinua kohtaan?