myöhässä. Tai oikiastaan sen arvas jo sillo, ku väitettiin tietokoneen olleen sökönä.
Ois iha kiva tietää millo o pelejä ja millo pääsis yleisövuorolle.
Ois iha kiva tietää millo o pelejä ja millo pääsis yleisövuorolle.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 34
Vanhimmat
löytyvän.
Tänäänkin 12 saakka ja
19.30 jälkeen.
Ja vasuri-skolle voi soittaa, jos vielä enempi...
omat kotisivut sitte on olemassa?
harvalla aivan ajantasalla.
Dynaaminen on tää aikamme.
puhelin on ainoa keino sitten. Tosin en kyllä usko vasuri-skonkaan muistavan tarkalleen vuorolistaa. Ja taas kolmanneksi, kynnys soittaa hälle on aika suuri.
kerran ja aina on kyllä muistanu.
päivittää sivujaan tunnollisesti. Eikös se oo tämän päivän trendi. Tiedän pieniäkin yhteisöjä, mitkä toimivat vilkkaina pelkän nettisivun ansiosta.
Eli eiku kuvia vaan sivulle peleistä, tiloista ja muusta toiminnasta ja jäävuorolistat viikottain päivitykseen, niin yrityksenkin arvo nousee ihmisten silmissä roimasti.
varten.
Ei vitsin vuoksi.
vasuri-eskolla jne juuri tuo
ajatus.
Mutta itestään se kule ja
systeemien kehittämiseen menee aikasa.
Jos sulla on halua töihin yhteiseksi hyväksi, niin
ehotappas ihtiäs tuohon hommaan.
julkistavat omilla sivuilla tapahtumakuvat.
Kahtoppas sieltä.
hyvin olivat ajan tasalla.
josta saat heleposti tietoo.
jos ossaat soittaa.
ti sitte ite remppaat.
Kahtoimpa juuri ja on tämä viikko ja vielä ensiviikkoki.
Tuskin kauemmas on tarviskaan.
Vielä tänä iltakin pääset yleisövuorolle 19.30.
Luistelukeskuksen kotisivulla 7.11.07 päivitetyt
vuorolistat eli hyvin tuoretta tietoa.
en vaan osannu värkkiäni käyttää, anteeksi !!!
syyttömiä.
Kun laitoin ihmettelyn, niin vuorolista päättyi viime viikkoon ja päivitys oli tehty joskus oiskos se ollu 4.09. vai 4.10. No nyt näyttäs olevan "Viimeisin päivitys 10.10.2007 klo 15:38". Taitaapi olla kirotus virhe tai sitten huijausta. Nyt on kyllä marraskuu ja toiseksi minä tein alotuksen tänään klo 12.49. ja päivitys on tehty klo 15.38.
Okei, vedin herneen nenään, mutta näillä mennään ja tämä on totuus.
Eiku oiskos se sitte kuiteski nii, et itse listat ois tehtyki tietsikalla 7.11.07 ja nettii tuli päivitetyksi sitte vasta tänään ja sitte tuli laitettua vahingossa se kuukausi vääräksi. Taidat pikku hiljaa paljastaa itses - kuomaseni.
tietsikasta kiinni, mitä netissä lukee. Otetaanpa ensteks asioista selvää, ennen kuin aletaan herjailemaan.
näkkyy päivitys justiisa.
Jos et löyvä, niin ihtessäs vikkaa.
aina jyvvää löyvä.
Ilimankos et sinäkään.
ei se palijo auta.
Sen verran uusi asia nää tigitaaliset vuorolistat, että tekkee minun ja sinun kaltaset mummot aivan sekoksi.
tilanne.
Samnnoohan sen järki jopa mullekin.
Sullei taija sitä olla tai ossuuskalija sumentanu.
mallia, kun ei kerran muuten mene perille.
Jos vaivaudut avaamaan linkin http://www.luistelukeskus.fi/vuorolistat.html ja katsomaan sen sivun viimeistä lausetta. Siinä lukee: Viimeisin päivitys 10.10.2007 klo 15:38
Ja ei tarvii olla mikään fakiiri, kun hoksaa kuukauden menneen vääräksi, onko se sitten tahallinen vai vahinko, paha sanoa.
Yllä joku ihmetteli sammaa ja taitaapi olla oikiassa, että itse listat on tehty varmaankin 7.11. mutta nettiin ne tuli kyllä vasta tänään ja vielä sen jälkeen kun alkoi ihmettely niiden puuttumisesta.
taas höpö iski.
Selevät listat ku mikä.
Jos ei niistä löyvä, on minua tyhymempi.
vaan siitä, että kun joku kyseli listojen perään, niin listat ilmesty kuin tyhjästä luistelukeskuksen sivuille. Sitten alettiin haukkua kyselijää tyhmäksi, kun ei oo hoksannu listoja. Aika raukkamaista, sori vaan.
Ja kaiken kukkuraksi morkataan vielä semmosesta mitä kyselijä ei oo todellakaan tehny, eli listoissa lukee aivan selevällä suomen kielellä, että ne on tehty 7.11. ja luistelukeskuksen sivuilla, että viimeinen päivitys on tehty 10.10.2007 klo 15:38, missä lienee kuukaisi väärin.
painaa päivitä sivut napiskaa koneillaan.voisi löytyä tuoreempaa tietoa...
varmasti olemassa.
Sinä koetat kultsi hyvä aina vaa kieroolla.
ei kaekki osu koskaan.
mutta ei mittää,
voipi soittaa...
tai uusia se hökötys.
niin helppoo se on mulla ollu.
mun konneella.
Ja hyvinki tarkkaan.
ollu, mutta nyt näkkyy taas olevan. Kiitosta vaan.
vintti pimenee.
Eikä löyvä mittää.
helposti ja ovat selkeitä.
Liikuntakeskuksen taas todella hukassa.
Kuka niistä huolehtii?
Onko se ... se ketjuttaja?
ke teet valtuustoaloitteen asian korjaamiseksi. Asiassa on todella ideaa.
vaan.
Ei ne valtuutetut ...