Ympärillänne

Näettekö lähellänne/tunnetteko Pekka Auvisen kaltaisia ihmisiä,joiden tunne-elämän mutkaisuudesta olette huolissanne tai peloissanne?
10748
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 10

Vanhimmat

heh heh,vai vielä, juu sossut kyttää metäs.ja sun muut väärä uskoset mitkä luulee tietävänsä kaiken aina ja oikeesti .

Äänestä

kATO ITTEES PEILIIN ENSIN..JA MIETI MITÄ KAIKKEA PAHAA OLET SAANNU AIKASEKSI..

Äänestä
  • kaikkihan on sitten hyvin tässä maailmassa!

    Äänestä

mä tunnustan olevani vielä kovempi! mä vetelen korville niitä jotka ovat tyhmiä ja menestyvät elämässä. kaikki ketkä menestyy on täysin aivopestyi idioottei ja ne uskoo kaiken paskan jota valtiovalta niille syöttää. toista se on meil karhuvuorelaisil, me tiedetää totuus yhteiskunnast ja siitä ettei se elätä meit lähellekää samal elintasol kun itte rahansa hankkivat elää. se on niin väärin ja miä oon katkera kaikille ihmisille jotka ite hallitsee elämänsä. mä hakkaan teiät kaikki!

Äänestä
  • Tulee kun tapetaan niitä joilla on vaki virka.
    Nytkin Tuusulassa tuli rehtorin virka ja terveydenhoitajan virka auki. Miksi kukaan ei tapa kaikkia kansanedustajia, ne ei edusta kuitenkaan kansaa vaan ajaa sielä omia etujaan.
    Hyödyttömiä sikoja.

    Äänestä

-----

Äänestä
  • Siis mikä on asenne,jos kysyy onko vaikea tunnistaa sairas nuori ja miten toimia???Ketään siinä ei arvosteltu!!

    Äänestä

  • ei hoomoilanen kirjoitti:

    Siis mikä on asenne,jos kysyy onko vaikea tunnistaa sairas nuori ja miten toimia???Ketään siinä ei arvosteltu!!

    ja hoitaa terveyttään!

    Suomen hallituksen mukaan kaikille ei tarvitse maksaa edes perusturvaa, saatikka välttämättömiä lääkkeitä! Tällaisessa tilanteessa on sinun varsin turha alkaa arvuuttelemaan, kuka onmahdollisesti seuraava iskun tekijä!

    Äänestä

--??-- tyyppi joka puolusteli sitä marttyyria siinä poistetussa ketjussa.

Äänestä
  • -----

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


miten toimia kirjoitti:

Näettekö lähellänne/tunnetteko Pekka Auvisen kaltaisia ihmisiä,joiden tunne-elämän mutkaisuudesta olette huolissanne tai peloissanne?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu