Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

millä hillitä seksi

vaimo ei tykkää joka päiväisestä ruinauksesta, ja tuntuu se ruinaus minustakin pahalta.
miten hillitä noita haluja, kun en jaksaisi joka päivä runkatakkaa. ja kun on viikon ilman alkaa vituttaa, ja haluttamaan vieraat. olenko täys idiootti vai hä?
71295
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

Juupa.. juu.. useat psyykelääkkeet vähentää haluja kyllä.Podin muutama vuosi sitten masennusta ja nämä saamani ropit pitivät kyllä halut kurissa, kuitenkaan aiheuttamatta impotenssia.
Nyt on taas sama "ongelma", vaimo on viikot ihan poikki kun sekstaillaan lähestulkoon joka yö, kahteenkin aamuyöstä ja pitäs töitäkin jaksaa, siis vaimon.Ite eläkeläinen viiskymppinen "härkä".

Äänestä
  • Miksi mies ei halua, vaikka puoliso on kaunis,
    hyväkroppainen jne. Miks mielummin nukutte.
    Naisena en ymmärrä, kun ite haluaisin joka päivä
    ja kun saa vielä hyvän hoidon ja annan myös ite sen
    toiselle se on kunniakysymys, mies sekopäiseksi halusta ja silti ei......? Täytyykö etsiä uusi vaikka kuinka rakastaa jne. Mitä alan syöttään sille?

    Äänestä

"olenko täys idiootti vai hä?"

Kirjoitystyylisi perusteella on tuohon kysymykseesi vastattava myöntävästi.

Äänestä
  • miksi mies pihtaa? kenelle säästät itseäsi.
    vai haluatko uuden hoidon. Eikö hyvä seksi kiinnosta.

    Äänestä

Ei kait seksihaluja saa hillitä. Sehän johtaa heti pahoihin ongelmiin, masennus tulee heti ja työhalut katoo sen sileen tien. Hommaa vaimollesi seksihaluja lisää tai ota rakastajatar, ei ole mies yhtä naista varten.
Naisille tyypillistä tuo pihtaaminen, kaikki muu kiinnostaa enemmän.

Äänestä

pane vaikka sitten piirasta jos noin kovin tekee mieli. mut oikeesti se on aika tyhmää.

Äänestä

eti joku ihan hirveen näkönen huora jostain ja sit ku kattelet sitä hetken ni kyllä seksi haluut katoaa aika nopeesti voin kertoo... ja tuskin heti takas tulee ku aina muistat sen hirveen huoran

Äänestä

Kommentoi aloitusta


haluja?! kirjoitti:

vaimo ei tykkää joka päiväisestä ruinauksesta, ja tuntuu se ruinaus minustakin pahalta.
miten hillitä noita haluja, kun en jaksaisi joka päivä runkatakkaa. ja kun on viikon ilman alkaa vituttaa, ja haluttamaan vieraat. olenko täys idiootti vai hä?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu