JARKKO TYHMYYDEN

on se TYHMÄ!
4432
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

ymmärretä, hieno mies se on.

Äänestä

jarkko on jees

Äänestä

Jarkko kyllä kilpailijana ihan ok.
Minä olen alkanut tykkäämään hänestä, koska nykyisin hän tuo säpinää taloon.
Alussa mua tympi, kun tuntui, että Jarkko vaan on hajuton ja mauton.
Nyt on Jarkostakin löytynyt oikea vaihde päälle.
Tajunnut varmaan lopultakin, että hän on talossa viihdyttämässä yleisöä.
Voittaja-ainesta sanoisin.
Itsensä pitää uskaltaa laittaa joskus täydellisesti likoon.

Äänestä
  • ainakin minusta jotain ihan muuta kuin Jarkko tekee. Hänhän yrittää vain päteä ja olla paras (omasta mielestään onkin) koko ajan. On jossain pienissä piireissä mennyt täydestä ja se on noussut pahasti päähän. Loukkaantuu helposti, naurettava tapaus. Nyt yrittää esim. Suvia saada pimahtamaan, aina kun on tilaisuus, vaikka huonompikin, jankuttaa paniikista ym. Olen melkein alusta lähtien tuntenut oloni kiusaantuneeksi häntä katsoessani, huorittelut ja pillulaulut ei vaikuttaneet. Olisin onnessani jos lähtis tänään, melkein töni muut alta pois, kun ryntäs vastaamaan punaiseen puhelimeen.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


PERIKUVA kirjoitti:

on se TYHMÄ!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu