Jarkko ulos NYT

jos se pääsee viimeiselle viikolle niin silloin äänet hajoaa pahasti ja saattaa käydä sellainen vahinko että se jopa saattaisi voittaa. Siinähän tapahtuisi silloin suuri vääryys koska suurin osa ihmisistä kuitenkaan ei halua sen voittavan. Sillä ei mielestäni ole mitään oikeuksia olla finaaliviikolla.
1108
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Siis mistä päättelet, että suurin osa ei halua Jarkon voittavan?
Siitä että muutama tyyppi täällä jatkuvasti haukkuu häntä, vai
siitä ettet itse pidä hänestä?

Jos taas suurin osa ei halua hänen voittavan, niin eihän ole mitään
vaaraa että hän voittaisi? Eiväthän he silloin häntä voittoon äänestäisi?

Äänestä

Kommentoi aloitusta


KOSKA kirjoitti:

jos se pääsee viimeiselle viikolle niin silloin äänet hajoaa pahasti ja saattaa käydä sellainen vahinko että se jopa saattaisi voittaa. Siinähän tapahtuisi silloin suuri vääryys koska suurin osa ihmisistä kuitenkaan ei halua sen voittavan. Sillä ei mielestäni ole mitään oikeuksia olla finaaliviikolla.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu