hei kaikille

..miten h******* kaurimiehestä pääsee eroon!??!
3831
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Älä pidä mieheen minkäänlaista yhteyttä ja jos mies pitää sinuun yhteyttä niin anna hienovaraisesti ymmärtää, että sua ei kiinnosta.

Tämän pitäisi kyllä tepsiä, sillä kauris on sen verran ylpeä, että sen tapoihin ei kuulu muissa ihmisissä roikkuminen. Kauris jättää sinut aivan varmasti rauhaan, kunhan vaan osaat esittää asiasi.

Äänestä
  • tässä tapauksessa ei niin vain onnistukkaan..Mutta toivottavasti kirjoituksesi on jokin "enne"... Nimimerkkisi on sama,kuin hänen syntymäpäivänsä...

    Äänestä

Helposti sano vaan,että kaikki on koettu ja sillä selvä. Kauriista pääset eroon kerta heitolla,hän ei voi sietää,että kumppani haikailee,joko tai sessoota hän ei siedä

Äänestä

Kommentoi aloitusta


ihan yksi pikku juttu kirjoitti:

..miten h******* kaurimiehestä pääsee eroon!??!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu