Osaisikohan joku kertoa mitä mahtaa lääkärikeskus Minervassa maksaa lekurikäynti, kun unohdin aikaa varatessa kysästä ja huomen aamul on aika. Siis vastaukset tänään, myöhemmin en niistä hyödy.
Minerva
Kipee
52558
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 5
Vanhimmat
45-85e toimistomaksu
Käyntihinta oli ihan kohtuullinen mielestäni, mutta lekuri määräs sellaisen listan labrakokeita, että kun maksun aika tuli, piti ottaa lainaksi kavereilta sen maksaakseen. Hyvä paikka oli muuten , nätti juuri valmistunut naislääkäri, teki perusteellisen tutkimuksen ja kuunteli keuhkotkin tarkemmin kuin aiemmat työhönsä leipääntyneet tohtorit.
sit kävin ja 44 euroo ja senttejä päälle makso. Siin oli sit kelakorvaus kyl pois ku sen saa kätevästi sieltä heti ku näyttää kela-kortin. Kyseisen vaivan takia olis tarvinnu odottaa viikkoja kunnallisella puolella tän tehy-jutun takia ja mä pääsin heti ja nyt on viikossa tehty kaikki tutkimukset mitkä olis kunnallisella puolella vieny tosiaanki viikkoja. Palvelu on Minervassa erinomaista ja vaiva otetaan vakavasti, toisin kun jossain muualla ku juoksutetaan vaan paikasta toiseen. Vaikka siitä joutuu hiukan maksamaan ni on se sen arvosta, suosittelen kaikille!
Kerro!
Makso 43 ja risat, mut palvelu oli ihan eri luokkaa ku arvauskeskukses. Kannattaa todellakin maksaa.