Muistitikku ja win 98se

Saako kingstonin 1gb tikkua mitenkään toimimaan win 98???
2140
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Saa ja ei. Toimiminen vaatii Kingstonin oman USB-ohjaimen lataamisen ja asentamisen, mutta tikun toimiminen oli kaiken kaikkiaan sellaista toimii, ei toimi, toimii, että aika pian keksin järkevämpää tekemistä, eli Linuxin asentamisen.

Äänestä
  • No ny toimii. Löysin vanhoista ketjuista toimivan ajurin.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Ura.p kirjoitti:

Saako kingstonin 1gb tikkua mitenkään toimimaan win 98???

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu