isotreninoin=roaccutan?

n. 1½ kuukautta syönyt 2 kapselia päiväs, alussa iho kuivi ja akne "hävisi", mutta nyt tuntuu että ei juuri mtn apua.. finnejä tulee ja iho ei ole juuri ollenkaan kuiva, mikä pitäisi olla lääkkeen sivuvaikutus.
2336
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

pidempi kuuri kenties paikallaan? monilla vaatii kaksikin kuuria, finnit voivat tulla takaisin. lisäksi itselläni kesti useamman kuukauden, että paheneminen loppui ja tuli käänne parempaan. ei kannata hätäillä.

Äänestä

Roa alkaa oikeastaan vasta kunnolla vaikuttamaan 3kk päästä kuurin alottamisesta, joten oottele vaan rauhassa. Aknen hoito vaatii kärsivällisyyttä.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


:D:D:D:OOO kirjoitti:

n. 1½ kuukautta syönyt 2 kapselia päiväs, alussa iho kuivi ja akne "hävisi", mutta nyt tuntuu että ei juuri mtn apua.. finnejä tulee ja iho ei ole juuri ollenkaan kuiva, mikä pitäisi olla lääkkeen sivuvaikutus.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu