turku chat miitti

..pikkujoulut.. saataisko porukka kokoon ja järjestymään jo ensi viikonlopuksi la 17.11 -07 paikkana vois ajatella edison tai sitte vaikka rento??:D ajankohta voisi olla illemmalla. ehdotuksia? toiv saadaan mahd iso määrä osallistujia ku on ollu niin hiljasta.:)
143625
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 14

Vanhimmat

Mä en ainakaan tuu jos sä oot siellä...

Äänestä

niih :r

Äänestä

Ja miks ei...miittit alkaa kyl olee jo aika r.i.p touhuu kun kaik vanhat sättärit o kadonnut :g Mut joo mikspä ei, kunnon kännit o aina paikallaan :u

Äänestä
  • Jos ne on jotkut ryyppäjäiset niin mä en ainakaan tuu...
    Musta tulee kännissä niin fiksu ja komee et te olisitte vaan tiellä.

    Äänestä

  • UPDATE_7582584 kirjoitti:

    Jos ne on jotkut ryyppäjäiset niin mä en ainakaan tuu...
    Musta tulee kännissä niin fiksu ja komee et te olisitte vaan tiellä.

    tyylillään....

    Äänestä

...galtsu sivu muistuttaa olemassa olostaan, että löytää suoraa linkkiä pitkin keskusteluun ;)

Äänestä
  • oon ehkä tulossa joo... ;)

    Äänestä

  • sitä vaik tulla näyttää naamansa :)

    Äänestä

mä oon suomes sillon. jos sinne tulee populaa ni vois tulla moiccaa wanhoi tutui

Äänestä

mulla ei oo sinä viikonloppuna mitään menoa, mutta seuraavana olisi firman pikkujoulut.Sen puitteissa kyllä sopii.Ehdottaisin paikaksi Rentoa.

Äänestä
  • Paikka missä ei osata edes olutta laskea hanasta!! Ei ikinä enää!!

    Ainakaan tässä elämässä.

    F Y

    Äänestä

Aloittaja

no,oottepas te nyt hankalia ;)
oliskos sitte ensi la ja kellon aika on auki??
pääseekö ihmiset illalla,myöhemmin illalla?

Äänestä

rennossa...turha purnata jos ei käy tms. Ne tulee jotka o tullakseen ja pitää hauskaa.
Klo 19.00 lähtien ois sitte miitti rennon edessä ;)

Äänestä

...niille jotka olivat paikalla. Osallistujiahan ei kaikenkaikkiiaan ollut kuin 9 mutta suht kiva ilta kaiken kaikkiaan. Koitetaan mahd pian ottaa uusiksi jos saatais vaikka vähä enemmänki populaa paikalle ;)

Ja illan tapahtumista on turha juoruta jos ei ollut paikalla...joten jos kiinnostaa enemmän kuin kuuluis saa tul rohkeesti kysymään...

Äänestä

Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


UPDATE_6380705 kirjoitti:

..pikkujoulut.. saataisko porukka kokoon ja järjestymään jo ensi viikonlopuksi la 17.11 -07 paikkana vois ajatella edison tai sitte vaikka rento??:D ajankohta voisi olla illemmalla. ehdotuksia? toiv saadaan mahd iso määrä osallistujia ku on ollu niin hiljasta.:)

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu