Spede Girlsit on jo vanhoja akkoja

tajuaisivat jo pysyä pois julkisuudesta
41255
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

kerranki asiaa näin se vaan ja se on totuus

Äänestä
  • kyllä siinä on räikeä ero kun ulkonäöllisesti vertaa vaikka johonkin pillukissanukkeihin.

    kai sinne 'keikoille' menevät vain nostalgia mieliset masokistit, en kyllä tajua että kuka niitä levyjä enään olisi kiinnostunut hankkimaan.

    Äänestä

  • ..... kirjoitti:

    kyllä siinä on räikeä ero kun ulkonäöllisesti vertaa vaikka johonkin pillukissanukkeihin.

    kai sinne 'keikoille' menevät vain nostalgia mieliset masokistit, en kyllä tajua että kuka niitä levyjä enään olisi kiinnostunut hankkimaan.

    Kyllä mulle kelpais kyydit Mel B:ltä, Geriltä tai Emmalta. Varsinkin Mel B sais ratsastaa oikein kunnolla

    Äänestä

  • jotakin! kirjoitti:

    Kyllä mulle kelpais kyydit Mel B:ltä, Geriltä tai Emmalta. Varsinkin Mel B sais ratsastaa oikein kunnolla

    oo menneet kaupaksi kuitenkin...että jotain tilausta come-backille löytyis ???

    Ei mua kiinnostanut ensimmäiselläkään kerralla...yhen kappaleen muistan...no enkä muistakkaan,se oli se eka hitti vissiin. ;D

    Mutta unohtunut on näköjään senkin nimi...

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


ei kiinnosta kirjoitti:

tajuaisivat jo pysyä pois julkisuudesta

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu