porissa

heips.. onko täällä kellään tietoa porin äippäpolista! elikkäs meillä rakenne ultra perjantaina ja jännää tosi paljon kertooko ne sukupuolen jos vaan näkyy? ku jotkut on sanonu ettei ne kerro lainkaan.. ottasin mielelläni kommentteja vastaan ja tietenkin kokemuksianne käynneistänne yleensä? kiitoksia..
5381
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Meille Porissa kerrottiin sukupuoli pari viikkoa sitten. Eli riippuu varmaan henkilöstä...

Äänestä
  • Meillä sanottiin alkukesästä että ajatelkaa ajatuksella tyttö asiaa ja sänkyssä makoilee par aikaa kaksviikkonen tyttövauva

    Äänestä

tapauskohtainen. meille ei sanottu ja ihan hyvä

Äänestä

että kyllä siellä jotain näkyi ja kysyin heti perään että poikako? mutta sanoi sitten että ei nyt tarkkaan muista kun oli ultrannut jo sinä päivänä monta kertaa.
Kysyin asiaa vasta sitten kun ultraus oli ohi. Mielenkiinnolla kysyin, en olisi välittänyt, vaikka olisikin sanonut että ei ole tapana kertoa....

Äänestä
  • kerrottiin suuntaa vasta tässä raskaudessa ekaa kertaa, kahdessa aiemmassa ei mitään veikkauksia tehty. Riippuu paljolti henkilöstä, ja tosiaan siitä, miten sattuu näkymään jalkoväli.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


rakenneultra.. kirjoitti:

heips.. onko täällä kellään tietoa porin äippäpolista! elikkäs meillä rakenne ultra perjantaina ja jännää tosi paljon kertooko ne sukupuolen jos vaan näkyy? ku jotkut on sanonu ettei ne kerro lainkaan.. ottasin mielelläni kommentteja vastaan ja tietenkin kokemuksianne käynneistänne yleensä? kiitoksia..

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu