Vöi kyylkää

Mää tylin sitten kääpistä ylös, nyt ön niin ihänää kyylkää että! Mää kyllä äinäkin hemmöttelen itteeni sämppänjällä jä sykläällä (pätykällä, selläisellä) hih hih ja kätsön jönkyn iihänän videön, ön tää ihänää, mää ölen niin önnellinen!
2300
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

anna sun numero niin tuon sulle valkosuklaapatukan ja skermaligööriä jälkkäriks!
sitten sovitellaan korsetteja ja kikatetaan.

Äänestä

Voi Jukka Jukka

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Käikki kirjoitti:

Mää tylin sitten kääpistä ylös, nyt ön niin ihänää kyylkää että! Mää kyllä äinäkin hemmöttelen itteeni sämppänjällä jä sykläällä (pätykällä, selläisellä) hih hih ja kätsön jönkyn iihänän videön, ön tää ihänää, mää ölen niin önnellinen!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu