http://www.iltalehti.fi/viihde/200711156850240_vi.shtml
Taas osoitus pojun ajattelemattomuudesta:(((
Taas osoitus pojun ajattelemattomuudesta:(((
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 5
Vanhimmat
vain julkisuutta. sai vaan lehdeltä hyvät rahat ja julkisuutta kun meni valeita kertomaan. jos suhde olis päättyny 2006 syksyllä niin miksi vasta nyt kertoi siitä? en usko yhtään tuota tarinaa.
METTELEN JOKA KERTA MIKSI SUOMEN LEHDISTÖ LÄHTEE SIIHEN MUKAAN,VAIKKA JO EKA JUTUSSA PALJASTETAAN JUTUN OLEVAN PERÄTÖN.JA VIELÄKÖ SUOMALAISET RYNTÄÄVÄT OSTAMAAN NÄITÄ ROSKALEHTIÄ TUOLLAISEN OTSIKON TAKIA.JOKA KERTA NE ON TODETTU PERÄTTÖMIKSI.VOI TÄTÄ TIRKISTELIJÄ KANSAA,JOS VAIKKA VÄHÄN SAATAIS SKANDAALIA AIKAISEKSI!
kimi ei kutsuisi ketään ladyksi, paska puhetta!!!!
paljastuu valheeksi jo sillä!!!!
itseäsi. Et osaa itse ajatella mitään vaan uskot kaiken mitä lööpit kirjoittaa. Haluat varmasti neljäs osan palkkaa lisää kun joku tarjoaa kolmas osan lisää (kun neljäs osa kuullostaa suuremmalta).
Me kotiin ja haaveile että saisit itselles naisen joskus. Kuka tietää mikä on totta ja mikä ei näissä paskalehtien kirjoituksissa. Oli kuinka oli niin Kimin ja asia mitä Kimi tekee eikä kenenkään muun.. On muuten Formula ykkösten maailmanmestari (ei ole ihme että on suosittu vaikka tyttöjen keskuudessakin) joten se siitä ..
Hyvä Kimi .. olet tehnyt Formula-1 historiaa. Olet Suomen kolmas suomalainen maailmanmestari !!! Keke, Mika ja Kimi - loistavaa.
Sitä ei vain kaikki nuijat tajua siellä pohjan perukoilla..