punkero kertoi mitä tekee

taas HÄN tekee! pippuripihvit ja kermaperunoita. oih. miettii varmasti ruokaa koko ajan.
päällikkö on kerta kaikkisen mahtavan taitava.
2246
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

siellä ykskään akoista osaa,tai ole kiinnostunut kokkauksesta. Niko sanoi ärrällä Saulille,että ostetaan aurajuustoo Punkki vois tehdä siitä kastiketta. Eihän Sale nirppanokka hänen se pitäs ruoka saada tehdä olis vaan tosi tylsää apetta,kun pojuli on niin ranttu ruokanen kävi kähmimässä jokaisen subinkin auki,kun piti tsiikata voiko sitä syödä.GRHHHHHHHHHH

Äänestä
  • risottoooooo!

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


huomenna ruoaksi! kirjoitti:

taas HÄN tekee! pippuripihvit ja kermaperunoita. oih. miettii varmasti ruokaa koko ajan.
päällikkö on kerta kaikkisen mahtavan taitava.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu