nyt pitää Kadi ja Suvi erottaa, niin sit näkee kenen kanssa Kadi liittoutuu! Vai romahtaako täysin?!
Suvi pois sunnuntaina,
ärsyttävä kirkuja,
8463
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 8
Vanhimmat
mut toisaalta jos Suvi poistuu sunnuntaina niin Jarkko jää loppunelikkoon.
Tätäkö kirjoittaja haluaakin?????????????????
Siis että possu Punkki voittoon...EIIIIII...IIIIKKK...
Suvi pihalle ja komeessa kaaressa, ei osaa mitään ite, kokoajan jonkun peesissä, ällöttää jo suvikadi&kadisuvi iilimato.
Sitä mieltä minäkin. Kuvottaa nähdä nuo kaksi hölmöläistä liimautuneena toisiinsa. ja lisäksi Suvi on talossa ihan mitään sanomaton. Yrittää raukka matkia viime vuoden voittajaa Saria. Voi poloista. Nuo kaksi on niin karseta katseltavaa, että Suvi pois pyhänä ja seuraavana kadi perässä.
jarkko kotiin. suvi pidetään vielä talossa. suvista ei uhkaa muille loppupeleissä.
Äänestyskuvat tv:ssä ominta Jarkkoa. Asut viestii miehestä paljon. Kruunaa kokonaisuuden..
Jarkko on miehinen mies ja takuuvarmasti jää taloon. Suvi kotiin. Ei noiden kahden typerän blondin hihitystä enää katso kukaan täysjärkinen. Suville miinusta toistenkin edestä ja niitä ihan varmasti myös menee.
Kaksi blondia peräperään monon kuvaa persuuksille vaan. Riitta jää naisista viimeiseksi taloon.
Ivallisesti naureskelee Riitan selän takana. Ja Riitan edessä lyhyitä suu isosti auki heh-heh-naurahduksia eli selvää tekonaurua.