PienoisMalli-lehden

uudet sivut

Uusimmassa lehdessä (no. 7/2007) mm. mikrolennokit, jotka ovat tämän hetken suurinta huutoa sekä lelu- että lennokkimarkkinoilla.

PienoisMalli-lehti on uudistanut sivustonsa - tosin vain suurelta osin, sillä siellä on niin paljon sivuja, ettei niitä Erkkikään jaksa kaikkia päivitellä...

PienoisMalli-lehti ilmestyy nyt jo 27:ttä vuosikertaansa, ja juuri näinä päivinä lehden nettitukikohtakin täyttää jo 10 vuotta!

Kaikkea pientä, staattista ja liikkuvaa, nyt myös nukkekodit kuuluvat lehden aihepiiriin! painotus kotimaisissa aiheissa ja Suomi-malleissa.

PienoisMalli-lehden kirjapalvelu tarjoaa nyt jo lähes 2000 erilaista kirjanimikettä mallailun ja historian alalta, heti varastosta ja keskimäärin maailman ehkä edullisimmin hinnoin!

Zekkaa itse:
http://www.pienoismalli.com

0

692

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000

      Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

      Luetuimmat keskustelut

      1. Mitä mieltä olet?

        Miehestä jolla ei ole yhtään kaveria, ei facebookissa eikä livenä ja hän harrasta ja tekee kaiken yksin. Onko vähän outo
        Ikävä
        145
        1125
      2. Muistakaa pojat tämä.

        Mies joka haluaa naisen, löytää keinon. Ei epäröi eikä hämmennä. Tekee kaiken eteenne.
        Ikävä
        117
        1017
      3. En ehkä onnistu siinä

        Kovasti minä yritän näyttää kauniilta, vain sinua varten, mutta en taida onnistua siinä.
        Ikävä
        58
        765
      4. Muhun rakastuu kaikki naiset, mut mä en rakastu niihin

        Mun vaatimustaso on 10+ Mut mua tavottelee 7+ naiset
        Ikävä
        213
        758
      5. Viesti jonka haluaisit lähettää...

        hänelle. Onko jokin pieni tunniste jonka vain te tiedätte. Onko naiselta miehelle tai toisinpäin, joku joku päivämäärä
        Ikävä
        25
        706
      6. Oletko päättänyt

        Että luovutat minun suhteeni
        Ikävä
        63
        705
      7. Mies,oletko koskaan...

        Käyttänyt maksullista naista?
        Ikävä
        135
        696
      8. Pahoin pelkään nainen

        että pidät minua epäempaattisena, itsekeskeisenä, narsistisena ja kylmänä ihmisenä. Oletko koskaan ajatellut, että minus
        Ikävä
        57
        612
      9. Kirjoita kolme sanaa

        mistä kaivattusi voisi sinut tunnistaa.
        Suhteet
        38
        588
      10. Joko kaupungin johtaja saa iskeä kuokkansa kunttaan

        Särkiperällä tapahtuu 25.8 2026 klo.10.00 Fingrid Oy:n ja kahden maanomistajan kanssa maan lohkominen.Mahdollisesti täss
        Pyhäjärvi
        57
        541
      Aihe