törmännyt täällä vahingossa henkilöön jota on mielessään kuvitellut kauan aikaa.
Tämä henkilö ei välttämättä ole juuri samanlainen oikeassa elämässä, täällähän asiat muuttuu hieman paremmiksi kuin oikeassa elämässä.
Tämä henkilö ei välttämättä ole juuri samanlainen oikeassa elämässä, täällähän asiat muuttuu hieman paremmiksi kuin oikeassa elämässä.
Vastaukset 15
Vanhimmat
kun kiitti vaan. Mulla taas on ihan päinvastoin.
yhteensäkään ei voi vastata sitä mitä tunnen häntä kohtaan tuolla ulkona. Täällä ei ole kenlläkään niitä silmiä, ei edes hänellä, vaikka osuis tänne. Täällä niitä ei näy. Mikään ei voi olla parempaa kuin hän "elävänä".. hän on mies tietysti
Vaikka ei ollut tarkoituskaan varsinaisesti kohdata. Tästä kehittyi aivan uskomaton tarina jota on vaikea itsekkin uskoa todeksi.
Me haljetaan uteliaisuudesta!
kiinnostaa että mistä on kyse..
aivan erityisestä täysin uskomattomasta persoonasta.
tekee sitte niin erityisen ja uskomattoman? Mitä on sitte tapahtunu?
Ne kaipaa mua kilpaa. Se on huvittavaa.
Me haljetaan uteliaisuudesta!
ei kyllä kannattais täällä tuhlata aikaa, ootko miettiny käyttää mielikuvitustas jotenkin hyödyksi... kirjailija, käsikirjoittaja, satusetä, namusetä?
mun rakastaja.
Vai meidän?
heti kaikki tänne nyt
Vai olenko neljäs?
jos täällä "hän" tai asiat muuttuvat paremmiksi. Kyllä se on ihan päinvastoin.