Pete on julkkis

Se nimittäin on mun poikaystävä. Siksi sekin on julkkis.

Ja kaiken lisäksi mä asun espoossa. Niin, olenhan 167 kiloinen teinimutantti ja rypäleidentallaaja. Pistäkää paremmaksi.

Goldfinger
1172
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Olet surkea feikki. Sen huomaa jo lapsikin.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


GFi kirjoitti:

Se nimittäin on mun poikaystävä. Siksi sekin on julkkis.

Ja kaiken lisäksi mä asun espoossa. Niin, olenhan 167 kiloinen teinimutantti ja rypäleidentallaaja. Pistäkää paremmaksi.

Goldfinger

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu