Mulla on vaan niin mieletön ikävä sua vieläkin vaikka yritän jatkaa tätä arkea täällä.Iso hali sinulle sinne vaikka tuskin tätä edes luet
S(m)
S(n)
2279
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 2
Vanhimmat
turhaan minä teidän välissä olet jos sen s...n haluat. mitäpä sitä jos kaksaikuista ihmistä ihastuu ja rakastuu ni mitäpä minä siihen. en oo koskaan ollutkaan hänelle se ykkönen vaan pelkkä hyödyke. saat hänet mutta laita hänet järkiin että täytyy myös hänen ottaa vstuu siitä miten tämä ero laitetaan vireille. ja se että hän lopettaa sen minun haukkumisen. en ole sellainen millaiseksi hän on minut maalannut.
En päässy taas netiin vähään aikaan ,mut pakko vastata sulle että en kaipaile miestä joka olis toisen oma.Koskaan ei tulis mulla mieleenkään mennä sotkemaan kenenkään liittoa.Tämä S on vapaa mutta ikävä kyllä muilla mailla.