Jarkko uskoo jäävänsä taloon

Jarkko juttelee Nikon ja Salen kanssa DC2-puolella: "Ei mua toi huominen jännätä. Se menee miten menee, mutta kyllähän te tiedätte tään... Kyllä mä jään tänne."

Vittu miten ylimielinen toi Jarkko on! Jarkolle nyt kyllä ainakin pari miinusta!
1194
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

jarkko tietää, ettei se lähde, eikä se lähde. Jos joku antaa kaks miinusta. Mä annan kakskymmentä plussaa. jarkko on rehti suomalainen mies.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Directors Cut 2 kirjoitti:

Jarkko juttelee Nikon ja Salen kanssa DC2-puolella: "Ei mua toi huominen jännätä. Se menee miten menee, mutta kyllähän te tiedätte tään... Kyllä mä jään tänne."

Vittu miten ylimielinen toi Jarkko on! Jarkolle nyt kyllä ainakin pari miinusta!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu