Mies- ja naisparit ok,

Tänä vuonna jääkin hauskasti kaksi paria: Niko Sauli ja Suvi Kadi ja tää on tosi jees! Vähän erilainen BB... Mutta Riitta kirii voittoon aitoudellaan ja sillä ettei pelaa ja puukota selkään! Hyvä RILLIIIII:D
4361
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Samaa mieltä! Tänä vuonna ei voitakaan mikään väsähtänyt,(henkisesti)teinipissis juoppo (yhdistelmä noista muista), vaan aito, HAUSKA, hyväsydäminen Rilli-Ripsa-Riitta!
Kun äänestää Riittaa, ei tarvitse katua. Rillistä ei paljastu mitään ikävää puolta heti seuraavana päivänä, Riitta on Riitta!

Äänestä
  • Ei tosta lörppähuulesta voi enää mitään paskaa paljastua, kaikki on jo tiedossa.

    Äänestä

  • mieltä.........;) kirjoitti:

    Ei tosta lörppähuulesta voi enää mitään paskaa paljastua, kaikki on jo tiedossa.

    Kyllä kadin ja suvin ois selvästi tehnyt mieli, eilisessä lähetyksessä ainakin näytti kovasti siltä.. onko niistä jompi kumpi puhunut suuntautumisestaan jotain?

    Äänestä

  • oketava honottaja siveys poliisi

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


mut Riitta voittaa! kirjoitti:

Tänä vuonna jääkin hauskasti kaksi paria: Niko Sauli ja Suvi Kadi ja tää on tosi jees! Vähän erilainen BB... Mutta Riitta kirii voittoon aitoudellaan ja sillä ettei pelaa ja puukota selkään! Hyvä RILLIIIII:D

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu