nyyperi

tota nimee vähän on porukat ihmetelly......onks sul suhe tohon valtsuun niin kova et pitää sitä nuolla viel tos nimessäkin.ota nyt jo huili kun tuosta siun touhusta ei taho tulla yhtään mitään.
2530
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

nyyperillä, kun pitää lehtien palstoilla valitella kansalaisten kommenteista. Suurimmat paineet nyyperille ovat kylläkin tulleet Kouvolan suunnasta.

Äänestä
  • vaikka vetelis kunka edes takas kun k....nnahkaa.
    kukahan totakin ohjausryhmää sitte ohjailee.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


hei kun kirjoitti:

tota nimee vähän on porukat ihmetelly......onks sul suhe tohon valtsuun niin kova et pitää sitä nuolla viel tos nimessäkin.ota nyt jo huili kun tuosta siun touhusta ei taho tulla yhtään mitään.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu