Näin on

Paasikivellä oli...
Kekkosella oli...
Vanhasella oli...
Stalinilla oli...
Leninillä oli...
Jokaisella jenkillä on ollut...
Jokaisella on ollut...
Maolla oli tuhansia...
Kimillä on ollut ....salarakas eli PANO.
SO eli ENTÄS SITTEN?
1124
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

tiedänpä ihan suomalaispoikia 50 v., joilla ei ole ollut.

... eli sitten kai pitäis järkätä jotain :)

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Eläkkeellä jo kirjoitti:

Paasikivellä oli...
Kekkosella oli...
Vanhasella oli...
Stalinilla oli...
Leninillä oli...
Jokaisella jenkillä on ollut...
Jokaisella on ollut...
Maolla oli tuhansia...
Kimillä on ollut ....salarakas eli PANO.
SO eli ENTÄS SITTEN?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu